O nasSzanowni Państwo!

Od ponad 10 lat EgoSelect Akademia Terapeuty organizuje szkolenia, kursy i warsztaty dla terapeutów, pedagogów, nauczycieli, logopedów, psychologów, fizjoterapeutów i innych osób, którzy pracują z dziećmi, a w szczególności z dziećmi niepełnosprawnymi.

Aktualnie rozszerzamy naszą działalność o Szkolenia onlineWebinary, oraz Kursy online, które także będą obejmować swym zakresem tematykę skierowaną do nauczycieli, terapeutów i specjalistów.

Szkolenia online to wygodna forma samodoskonalenia. Uczestnik wykupuje dostęp do nagranego szkolenia oraz ma możliwość pobrania dedykowanych do konkretnego szkolenia materiałów szkoleniowych. Uczestnik może zapoznać się z materiałem szkoleniom w dowolnie wybranym przez siebie czasie po zalogowaniu na Platformie. Szkolenie jest dostępne przez 365 dni od daty zakupu.

Webinary, natomiast odbywają się online ale w czasie rzeczywistym, w zaplanowanym uprzednio czasie o konkretnej godzinie. Uczestnik po wykupieniu dostępu otrzyma dostęp do pokoju webinarowego, będzie mógł wysłuchać treści szkoleniowych „na żywo”, pobrać materiały szkoleniowe oraz zadać pytanie prowadzącemu.

Kurs online– to szkolenie w czasie rzeczywistym zbliżone do Webinaru. Jest jednak dłuższe, bardziej rozbudowane i tym samym bliższe szkoleniu tradycyjnemu. Uczestnik ma szansę nabyć kompleksową wiedzę z danego tematu, otrzymać materiały szkoleniowe oraz Certyfikat uczestnictwa po zakończeniu Kursu.

Zapraszamy do rozwoju z EgoSelect Akademia Terapeuty!

Copyright © 2020 WP Idea. Szkolenia napędza platforma WP Idea